4 اشتباه رایج در یوگا

بیائید رایج ترین اشتباهاتی که در کلاس یوگا مرتکب می شویم و راههای اجتباب از آنها را با هم ببینیم:

1-    تمام و کمال به مربی خود اعتماد کنید:
دنیای مجازی پر از صفحات مربوط به یوگاست وخیلی از اینها ما را به اشتباه می اندازند بسیاری از حرکات ارائه شده در این صفحات فاقد تکنیک لازم حرکات و اجرای صحیح می باشند تنها مربی واقعی شما، کسی است که در کلاس حضور فیزیکی داشته و تکنیک در روش های اجرا را آنطور که باید برای شما تشریح می کند:

2-    برای حضور در کلاس پیش نیاز تعریف نکنید:
برای شروع یوگا هیچ پیش نیازی لازم نیست بهانه ایجاد نکنید برای شروع یوگا لازم نیست شما منعطف باشید و یا لاغر باشید و یا لباس خاصی داشته باشید. ما اصطلاحی داریم که " کفش خود را در آورده و بیائید یوگا کنیم "  همین.

3-    کمال گرا  نباشید:
بزرگترین آفت در یوگا کمال گرایی است. خود را بپذیرید به محدودیتهای خود احترام بگذارید و تمرین کنید تا میتوانید محدودیتهای خود را آرام آرام رفع کنید. ما با هم متفاوتیم و اجرای حرکات برای برخی از ما ساده تر و برای برخی سخت تر است. به یکدیگر نگاه نکنید اگر می خواهید در راه یوگا جلو بروید با خودتان ارتباط سالم و دوستانه ای برقرار کنید.

4-    لذت ببرید:
یوگا کار جدی است یوگا فعالیت مهمی است اما نه آنقدر که لذت را از شما بگیرد. درست است که یوگا بر پایه انظباط شخصی استوار است. اما در کنار آن یوگا مهم ترین ابزار جهت کشف لایه های درونی روان، ذهن و جسم در رسیدن به شادمانی درونی است. پس شاد باشید و لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید